Eenvoudige gereedschapshouder verzinkt

Ruimtebesparend en stabiel: bezem- en gereedschapshouder.
Eenvoudige gereedschap- en bezemhouder om vast te schroeven, verzinkt.U kunt maximaal 4 gereedschappen (bezems, schoppen, ...) aan de eenvoudige gereedschapshouder ophangen.Eenvoudige bezemhouder om vast te schroeven, verzinkt.De verzinkte bezemhouder wordt met twee schroeven aan de muur bevestigd.Het is ook mogelijk om een tuinslang aan de houder te hangen.De niet-verzinkte gereedschapshouders direct na productie.De apparaathouders worden bij ons in Eupen (België) geproduceerd.

Productbeschrijving

Onze bezem- en gereedschapshouder wordt eenvoudig aan de muur geschroefd en biedt plaats aan maximaal vier smalle bezems, schoppen, harken of andere gereedschappen. De gereedschapshouder is veelzijdig inzetbaar en kan ook worden gebruikt voor het ophangen van kabels, slangen en andere voorwerpen.
De houder is aan de achterkant stevig gelast en kan gelijkmatig worden belast met maximaal 30 kg, wat meer is dan een reservewiel of een e-bike weegt.
De gereedschapshouder heeft twee bevestigingsgaten van Ø 10 mm. Twee sleutelschroeven 8×60 worden meegeleverd.

Materiaal:
Massief staaldraad C9D volgens EN ISO 16120-2 met een diameter van Ø 10 mm en platstaal 80 x 4 mm.

Buitenafmetingen
100 × 80 mm Uitsteek 250 mm

Gewicht
0,6 kg (verzinkt)

 

Voordelen

  • Stabiel en duurzaam
  • Ruimtebesparend
  • Voor verschillende apparaten, kabels enz.
  • Na het vastschroeven direct klaar voor gebruik

Varianten

Klantenstemmen

De gereedschap-/apparaathouders zijn zeer stabiel en kunnen goed worden bevestigd, de verzinking lijkt duurzaam. De apparaten kunnen er goed aan worden opgehangen. Hartelijk dank voor de snelle verzending.
Haus Drei am Zemminsee
De apparaathouders zijn zeer stevig en apparaten blijven goed op hun plaats zitten. Gewoonweg fantastisch.
Markus P.